Про нас

У салонах краси Le Blanc ми постаралися з’єднати воєдино все те, що створює атмосферу розкоші і комфорту.

Наші салони знайшли своє місце в найпрестижніших районах столиці.

В Le Blanc Ви знайдете повний спектр послуг присвячених здоров’ю і красі. Діагностика волосся і шкіри голови фахівцем-трихологом, ритуали по догляду за волоссям, всі види перукарських послуг, візаж, манікюр, педикюр, всі види ручного масажу, косметологічні послуги по догляду за обличчям і тілом, зона бальнеології, яка включає в себе гідромасажну ванну, душ шарко, апаратний масаж LPG і багато іншого!

Стилісти Le Blanc навчалися технологіям стрижок і забарвлюють в найвідоміших світових школах Vidal Sasson, Aldo Coppola, Dessange, Laetitia Guenau. Ми зібрали воєдино досвід кращих фахівців і готові втілити будь-яке побажання клієнта, від класичних до наймодніших луків.

Доктора-косметологи постійно навчаються новітнім технологіям по догляду за Вашою шкірою, черпають знання на світових конференціях і семінарах.

Ми створювали наші інтер’єри для того, щоб навіть найвибагливіші клієнти залишилися задоволені: в салонах є загальні зали для стрижок і фарбування, нейл-бар, і окремі VIP зони, для тих, хто вважає за краще повний спокій і самота

Засновники

Євген Фененко

Детальніше

Працює в індустрії краси 12 років, отримавши освіту стиліста в світових школах Vidal Sassoon, Dessange, Alexandre de Paris.

Євген є шанувальником французької школи стилістів. Творчий партнер L’Oreal з 2008 року.
До роботи стилістом 10 років займався дизайном жіночого одягу, здобув освіту в London College of

Fashion, створив марку вечірніх нарядів EF.
З січня 2013 року є Президентом українського представництва HСF Ukraine

Євген працює над створенням іміджу багатьох зірок шоу бізнесу, політиків і телеведучих. Бере участь в телепроектах і глянцевих виданнях зі зміни іміджу.

Ольга Каліна

Детальніше

Ольга здобула освіту маркетолога в бізнес школі EBS в Лондоні, спеціалізувалася в маркетингу в сфері люкс в London College of Fashion.

Згодом, отримавши освіту дизайнера в Московській Міжнародній Школі Дизайну, працювала над створенням багатьох інтер’єрів.

У партнерстві з L’Oreal було розроблено понад 10 інтер’єрів салонів краси в різних містах України.
Знання в області маркетингу та досвід роботи дизайнером дозволяють створювати салони з розкішним інтер’єрами, де кожен сантиметр раціонально задіяний в загальній концепції.

Інтер’єр Інституту Kerastase Le Blanc був опублікований в щорічному французькому виданні White Book Beauty Salon Design Guide, присвяченому кращим інтер’єрів салонів краси світу.