Нанесення натільних малюнків хною

Малюнки хною на тілі виконувалися ще 5 тис років тому, отримавши назву мехенди і несучи особливий сенс. Стародавні єгиптяни і індійці прикрашали малюнками ноги і руки, вважаючи, що символи на них принесуть удачу, здоров’я, успіх. До Європи ця техніка прийшла порівняно недавно, але сьогодні акуратні і красиві малюнки на тілі хною – мехенді -чи користуються заслуженою популярністю.

У салоні краси Le Blanc в Києві досвідчені майстри виконають професійне нанесення натільних малюнків хною за оригінальною технологією. У роботі використовуються лише перевірені, якісні матеріали, а кожен клієнт отримує особливу увагу і комфорт під час процедури.

Крім основного натурального компонента – хни, паста-барвник містить інші поживні природні речовини, такі як екстракти кави та чаю, лимонний сік, мінеральні компоненти. Вони не тільки не шкодять шкірі в місці нанесення, а живлять її, роблять більш еластичною, продовжують молодість.

Малюнок виконується за допомогою спеціального професійного інструменту, який дозволяє акуратно і точно промальовувати дрібні деталі, створювати красиві візерунки і написи. Вибір натільної малюнка можна проводити за готовими картинками або трафаретами, а можна довіритися в руки майстра, отримавши оригінальну і унікальну композицію. В Індії і зараз популярні мереживні візерунки, інші культури Сходу часто вважають за краще великі рослинні мотиви, в європейкою і американській практиці часто зустрічаються малюнки з написами.

Майстерність фахівців салону Le Blanc полягає в тому, що малюнки не розтікаються і не змащуються, лінії залишаються витонченими, тонкими, насиченими.

Особливості малюнків, виконаних хною:

Кому варто вибрати малюнки хною: